KIPMAN THE MOVIESTAR
Hier en daar lees ik,
dat een kat er echt helemaal bij hoort…
Bij een ‘echte’ weblogger that is.
Maar als IK voor ‘het huisvriendje’ ga,
dan wil ik een cloontje van hem…. a Kipman look-a-like!
Iedere dag loggen, dat
lukt me zeker niet, maar met
enige regelmaat probeer ik hier dan
toch een foto of een stukje
(al dan niet onzinnig)
“levenslog” (of plog!) te
laten verschijnen.
Wat een supercoolbeest, prachtige kleuren ook!
Dayum wat had je moeder weer lekker gekookt zo te zien. Dit vriest ze dus in in van die tupperware bakjes?
Kennelijk ben jij de geluksvogel!
π Die tupperwarebakjes-van-ma die doen het altijd heel goed ja…. maar de op deze plaat vastgelegde maaltijd komt daar niet uit!
Dat zijn de kOOkkunsten van Kipman z’n bAAsie!
Ik heb ook zo’n vogeltje gehad. Een pokkeherrie dat die beestjes maken!!! Ehumm..maargoed.. veel suc6 als je tot aankoop overgaat. Vergeet je oordopjes niet! π
Gaaf beest zo’n Agapornus. Ik heb er heel lang ook één gehad. Als je zo’n beestje een beetje tam krijgt heb je er meer aan dan een hond of kat.
Kipman rulesszzzzzz !!!!!
Jaja Beste Mense !!!!! ANNO 1998 …… of sedert als u wilt…..
Wat een leuk beest is dat, praat hij ook een beetje?
Wat een drollie en wat een poepie foto’s. Hij houdt van broccoli zo grappig!
Geweldige diertjes… er slaapt er eentje achter me nu π
Fijn beestje. Wij krijgen er binnenkort ook zo eentje. Mijn tante heeft twee kleintjes van eigen kweek. Maar waar vind ik info over deze troeteldiertjes. Er is nergens een site van te vinden bij mijn weten. Iedereen die me info wil geven mag dat hoor.
Groetjes